Pytania i odpowiedzi

1. Czy płytki ceglane powstają z naturalnej cegły?

Tak wszystkie materiały oferowane przez naszą firmą pochodzą ze starych cegieł rozbiórkowych. Płytki ceglane powstają w procesie cięcia na ok. 2 cm plastry.2. Ile trwa maksymalny okres oczekiwania na projekt zawierający poniżej 50 m2 płytek z cegły?

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 14 dni roboczych ( chyba, że dział obsługi klienta poinformuje o dłuższym okresie oczekiwania wynikającym z dużej liczby zamówień )3. Czy wysyłają Państwo płytki ceglane na terenie UE?

Oczywiście płytki z cegły wysyłane są poprzez kontakt z firmami spedycyjnymi/kurierskimi na terenie UE.4. Czy transport płytek ceglanych jest ubezpieczony?

Oczywiście każda partia, jaką wysyłamy jest ubezpieczona, dzięki czemu w przypadku dużej ilości pęknieć podczas transportu możliwe jest odszkodowanie za powstałe straty na rzecz przewoźnika dostarczającego towar.


 

Moje konto
Kontakt tel. 505 602 162
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto ( czyli zawierają podatek VAT )
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
© 2018 FABRYKA EKSKLUZYWNEGO DESIGNU DANIEL DĄBROWSKI Przedsiębiorca: DANIEL DĄBROWSKI NIP: 9492217571 , REGON: 367244048