Pytania i odpowiedzi

1. Czy płytki ceglane powstają z naturalnej cegły?

Tak wszystkie materiały oferowane przez naszą firmą pochodzą ze starych cegieł rozbiórkowych. Płytki ceglane powstają w procesie cięcia na ok. 2 cm plastry.2. Ile trwa maksymalny okres oczekiwania na projekt zawierający poniżej 50 m2 płytek z cegły?

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 14 dni roboczych ( chyba, że dział obsługi klienta poinformuje o dłuższym okresie oczekiwania wynikającym z dużej liczby zamówień )3. Czy wysyłają Państwo płytki ceglane na terenie UE?

Oczywiście płytki z cegły wysyłane są poprzez kontakt z firmami spedycyjnymi/kurierskimi na terenie UE.4. Czy transport płytek ceglanych jest ubezpieczony?

Oczywiście każda partia, jaką wysyłamy jest ubezpieczona, dzięki czemu w przypadku dużej ilości pęknieć podczas transportu możliwe jest odszkodowanie za powstałe straty na rzecz przewoźnika dostarczającego towar.


 

Moje konto
Kontakt tel. 692 469 820
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, wykorzystać do niezbędnych docinek w trakcie prac montażowych, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
  7. Firma świadczy usługi montażu płytek ceglanych na terenie Polski, wybranych krajów UE oraz Norwegii.
  8. Ceglana Fantazja prowadzi działalność zwolnioną z podatku VAT z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT.

© 2019 Ceglana Fantazja NIP: 5771961131 / REGON: 369897323