Jak kupować?

Cegła na ścianę z cegły rozbiórkowej to produkt wysokiej jakość każda parita cegły zakupiona w naszej firmie to niepowtarzalny wzór. Cegła na ścianę z lica znacznie różni się od maketowego produktu jest bardzie wytrzymała i jej wzór nie jest jednakowy na całej ścinie. Cegła z lica ma zaokrąglone nierównomierne kształy które powstawały przez długi okres, możemy teź wybrać płytki ceglane jest to środek cegły po przecięciu jej powierzchnia jest dużo bardziej gładka i dlatego bardzie przypomina płytkę ceglana.

Więcej szczegółowych informacji uzyszkasz dzowniąc do nas lub bezpośrednio na miejscu będziesz mógł porównać cegłę na ścianę z lica lu ze środka.

Zapraszamy. 

Moje konto
Kontakt tel. 692 469 820
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, wykorzystać do niezbędnych docinek w trakcie prac montażowych, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
  7. Firma świadczy usługi montażu płytek ceglanych na terenie Polski, wybranych krajów UE oraz Norwegii.
  8. Ceglana Fantazja prowadzi działalność zwolnioną z podatku VAT z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT.

© 2019 Ceglana Fantazja NIP: 5771961131 / REGON: 369897323