Jak kupować?

Cegła na ścianę z cegły rozbiórkowej to produkt wysokiej jakość każda parita cegły zakupiona w naszej firmie to niepowtarzalny wzór. Cegła na ścianę z lica znacznie różni się od maketowego produktu jest bardzie wytrzymała i jej wzór nie jest jednakowy na całej ścinie. Cegła z lica ma zaokrąglone nierównomierne kształy które powstawały przez długi okres, możemy teź wybrać płytki ceglane jest to środek cegły po przecięciu jej powierzchnia jest dużo bardziej gładka i dlatego bardzie przypomina płytkę ceglana.

Więcej szczegółowych informacji uzyszkasz dzowniąc do nas lub bezpośrednio na miejscu będziesz mógł porównać cegłę na ścianę z lica lu ze środka.

Zapraszamy. 

Moje konto
Kontakt tel. 505 602 162
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto ( czyli zawierają podatek VAT )
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
© 2018 FABRYKA EKSKLUZYWNEGO DESIGNU DANIEL DĄBROWSKI Przedsiębiorca: DANIEL DĄBROWSKI NIP: 9492217571 , REGON: 367244048