Płytki Lico Black Silesia

64.95 (cena podana za 0.5m2)

Oszczędzasz: 20.00 PLN

Płytki Black Silesia to nasz najnowszy produkt, wycinany z wnętrza cegły. Płytka ceglana charakteryzuje się odcieniami w kolorze grafitowym. Jest to wynik bardzo mocnego wypału cegieł, z których produkt został wycięty. Produkt coraz częściej wykorzystywany jest w odważnych elewacjach zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w Polsce płytki myjemy metodą wysoko ciśnieniową pozbywając się brudu produkcyjnego. Nie daj się nabrać, nie kupuj brudnych płytek!

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,9 cm

Długość

25-27 cm

Wysokość

7,3 cm

Na 1m² wchodzi

44 płytki z uwzględnieniem fugi 10mm

Lico Black Silesia

Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do zastosowania jej na ścianie.

Cegła Lico Black Silesia znajduje zastosowanie zwykle w projektach nowoczesnych, bardzo odważnych i stała się numerem jeden wśród projektantów z całego kraju. Płytki o tej kolorystyce i fakturze są bardzo rzadko spotykane i zwykle ich ilość jest bardzo niewielka, dlatego jest to model z serii limitowanej.