Lico Modern Loft

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 79,90 zł 99,00 zł 79.90
quantity
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Płytki dekoracyjne lico modern loft – to płytka z cegły wytwarzana z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej. Podstawę stanowi górne oraz dolne lico cegły i właśnie z tej części wytwarzane są płytki ceglane Lico Modern Loft.  

Ważnym elementem jest dopasowanie koloru fugi, ponieważ płytka ceglana Lico Modern Loft inaczej wygląda z fugą białą, inaczej z grafitową. 

Nasza sugestia:

Fuga biała przeznaczona do jasnych wnętrz,

Fuga grafitowa przeznaczona do nowoczesnych wnętrz ( podkreśla kontrast między cegłą, a fugą ),

Zdjęcia profilowe ukazują różnice efektów finalnych z uwzględnieniem płytki z cegły Lico Modern Loft. 

Płytki dekoracyjne lico modern loft – to płytka z cegły wytwarzana z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej. Podstawę stanowi górne oraz dolne lico cegły i właśnie z tej części wytwarzane są płytki ceglane Lico Modern Loft. Jej ogromną zaletą jest bardzo minimalne ryzyko pęknięć w transporcie z uwagi na bardzo mocny wypał starej cegły, z której płytka ceglana jest produkowana. Sposób produkcji płytki dekoracyjnej Lico Modern Loft jest bardzo zbliżony jak w przypadku płytki z cegły Lico Classic. Pierwszym etapem produkcji jest odcięcie wierzchnich warstw czyli lic cegły. Kolejnym krokiem jest staranne czyszczenie płytek ceglanych metodą wysokociśnieniową. Suche płytki ceglane pakowane są w ekologiczne opakowania i układane na europalety. Gotowe, starannie zabezpieczone cegły dekoracyjne nadają się do wysyłki, by mogły cieszyć naszych klientów swym pięknem na ścianie.

Uwagi:

Płytki ceglane lico modern loft charakteryzują się nowoczesnym designem dzięki dociętym na prosto górnym i dolnym krawędziom. To rozwiązanie pomaga w fugowaniu płytek ceglanych. Faktura cegły jest bardziej regularna niż w przypadku lica klasycznego. Cechą charakterystyczną jest większa ilość pozostałości po zaprawie dzięki czemu Twoja ściana z cegły wygląda jeszcze bardziej autentycznie. Idealnie nadają się do wykorzystania w projektach wielkopowierzchniowych np. na elewacjach zewnętrznych budynków.

 

Parametry produktu:

Grubość 1,8 - 2,2 cm, 

Długość 25 - 27 cm,

Wysokość 7,5 cm.

Płytki z cegły jakie wytwarza nasza firma pochodzą z rozbiórek budynków. 
Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam realizować zlecenia niezwykle szybko, dzięki czemu najbardziej wymagające komercyjne projekty uwzględniające płytki z cegły rozbiórkowej nie sprawiają nam żadnego kłopotu. 

Cegła rozbiórkowa jaką pozyskujemy jest niezwykle dobrej jakości. Nie pozyskujemy cegły z rozbiórek z Przemysłowego Śląska ponieważ zdaniem klientów sprawia wrażenie brudnej, a także nie tniemy cegieł z budynków gospodarczych, które przesiąknięte są nieprzyjemnym zapachem. 

Postaw na jakość! Postaw na cegłę na ścianę!

Nie czekaj zamów już teraz.  

Dane techniczne

Długość 25/26 cm
Wyskokość 7/8 cm
Grubość 1,8 – 2,2 cm
Na 1m² wchodzi 46 płytek
Waga 1m² ok. 30 kg

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl