Promocje

Płytki Lico Classic Częstochowa

59.95 (cena podana za 0.5m2)

Oszczędzasz: 30.00 PLN

Płytki Lico Classic Częstochowa to seria zaprojektowana na wielbicieli stylu vintage. Stonowana, delikatnie pomarańczowo-czerwona powierzchnia cegły, na której można zobaczyć śladowe ilości pozostałości po starej zaprawie prezentuje się wyjątkowo efektownie w każdym wydaniu. Cechą szczególną tej kolekcji jest połączenie nowoczesności z klasycznymi, nieco staroświeckimi detalami. Płytki Lico Classic Częstochowa posiadają na swojej powierzchni ubytki i przetarcia, które nadają jej vintage’owego charakteru. Nieregularna faktura nadaje płytkom niepowtarzalnego uroku. Niektóre cegły posiadają oryginalne odciski palców, gdyż ten rodzaj cegły przed wypaleniem był ręcznie formowany.

Odzyskana cegła użyta do produkcji tej kolekcji charakteryzuje się niezwykłą trwałością z uwagi na niesamowicie mocny wypał w piecu kręgowym Hoffmana. Aktualna partia cegieł, z których produkujemy nasze płytki ceglane pochodzi z 1930 roku z rozbiórki kamienicy w Wieluniu.

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,9 – 2,5 cm

Długość

24-27 cm

Wysokość

6,5- 7,5 cm

Na 1m² wchodzi

50 płytek z uwzględnieniem fugi 10mm

Ekologiczne podejście do produkcji sprawia, że każda cegła otrzymuje nowe życie w procesie cięcia na płytki dekoracyjne. Ceglane płytki Lico Classic Częstochowa swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają także lekko ściętym krawędziom. Prezentują się tym samym bardzo uniwersalnie i sparwdzają się świetnie we współczesnych pomieszczeniach urządzonych w minimalistyczny sposób.

Jako jedyna manufaktura w kraju poddajemy nasze płytki wyjątkowo starannemu czyszczeniu wodą pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób całkowicie usuwamy z cegły pył poprodukcyjny oraz inne zabrudzenia, które mogłyby dawać niekorzystne wrażenia estetyczne. Oczyszczone płytki nadają się do zastosowania zarówno na ścianie wewnątrz pomieszczeń, jak i na elewacji budynku.

Płytki Lico Classic Częstochowa polecamy najbardziej wymagającym klientom poszukującym uniwersalnych rozwiązań do swojego domu lub przestrzeni biurowych.

Uwaga!

Wszystkie płytki ceglane dostępne w naszym sklepie są pakowane w dedykowane skrzyneczki typu CASI, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza. Brak nacisku na dół palety, powoduje, że transport płytek jest w 100% bezpieczny, a nasz produkt trafia do klienta w idealnym stanie. Zwykle płytki od innych producentów, wysyłane luzem na palecie, mogą ulec uszkodzeniu w transporcie. Nasze opakowania gwarantują zarówno bezpieczny dowóz, jak i wygodne przenoszenie płytek, gdyż jedno opakowanie to zaledwie pół m2 o wadze nie przekraczającej 15 kg.