Promocje

Płytki Lico Gotyckie

54.95 (cena podana za 0.5m2)

Oszczędzasz: 10.00 PLN

Płytki Lico Gotyckie to jeden z najczęściej wybieranych produktów, przeznaczony do zastosowań elewacyjnych. Płytka gotycka stanowi wewnętrzną część lica starej stuletniej cegły. Odkryta faktura cegły dodatkowo poddawana jest procesowi sodowania dzięki czemu ślady po cięciu tarcz są niewidoczne. Wytwarzamy ten rodzaj płytek z cegły w idealnie równej grubości, dzięki czemu płytka nadaje się również do zastosowań podłogowych na styl Śródziemnomorski.

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do zastosowania jej na ścianie.

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,9 cm

Długość

25-27 cm

Wysokość

7,3 cm

Na 1m² wchodzi

44 płytki z uwzględnieniem fugi 10mm

Płytki Lico Gotyckie

Płytka charakteryzuje się żywą pomarańczowo – czerwoną barwą, nadając wyraźnego charakteru w Państwa wnętrzach w stylu Loft. Dodatkową zaletą płytek gotyckich jest fakt, że idealnie nadają się malowania na dowolny kolor  z uwagi na brak zaprawy na ich wierzchniej warstwie oraz wyczyszczeniu metodą sodowania. Dzięki poddawanym zabiegom płytki gotyckie świetnie nadają się do zastosowań zewnętrznych.

Uwagi:

Płytki Gotyckie mają niewątpliwie najszersze zastosowanie z uwagi na ich stosunkowo równomierną fakturę. Można układać ją na ścianie w oryginalnym, wyrazistym, ceglastym kolorze, bądź malować na dowolny wybrany przez Państwa kolor. Tego rodzaju płytki świetnie prezentują się na większych powierzchniach np. na elewacjach zewnętrznych budynków.