PREMIUM

Płytki Lico Classic Lubliniec

79.95 (cena podana za 0.5m2)

Oszczędzasz: 20.00 PLN

Płytki ceglane Lico Classic Lubliniec – to starannie wyselekcjonowane lica wycięte z cegieł tzw. poniemieckich. Płytka ceglana wycięta jest z wozówki cegły (Lica Bocznego).

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w Polsce płytki myjemy metodą wysoko ciśnieniową pozbywając się brudu produkcyjnego. Nie daj się nabrać, nie kupuj brudnych płytek!

Nowość w naszej ofercie – Produkt w wersji limitowanej z ograniczonym zapasem magazynowym.

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,8 – 2,2 cm

Długość

25 – 26 cm

Wysokość

6,5 – 7,0 cm

Na 1m² wchodzi

50 płytek z uwzględnieniem fugi 10mm

Lico Classic Lubliniec

Płytki Lico Classic Lubliniec – to starannie wyselekcjonowane lica wycięte z cegieł tzw. poniemieckich. Płytka ceglana wycięta jest z wozówki cegły (Lica Bocznego). Płytka Lico Classic Lubliniec jest produktem, który ma fakturę bardziej regularną niż cegła Częstochowska czy Śląska z uwagi na inną technologię wyrobu tego typu cegły przed laty. Cegła Poniemiecka charakteryzuje się wyrazistym czerwonym kolorem.

Stara poniemiecka cegła została pozyskana z rozbiórki poniemieckiego bardzo dużego domu, który od lat świecił pustkami. Dzięki współpracy z firmami wyburzeniowymi w całym kraju udało nam się odzyskać sporą część materiału w trakcie wyburzania obiektu, ponieważ w znacznej większości rozbiórka odbywała się ręcznie. Mimo wszystko pozyskanie autentycznej, prawdziwej poniemieckiej cegły jest bardzo trudne.

Cegła Poniemiecka Lubliniecka za sprawą naszych proekologicznych rozwiązań związanych z odzyskiem cegieł otrzymuje nowe życie w procesie ich cięcia na wyjątkowe płytki. Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do zastosowania jej na ścianie.

Cechą charakterystyczną opisywanych płytek ceglanych jest nieregularna faktura, uksycia i wykruszenia, liczne niedoskonałości, które powodują, że ceglana ściana wygląda autentycznie i świetnie pasuje do surowych wnętrz.

Marzysz o oryginalnej ścianie?!

Nic prostszego, wystarczy, że złożysz zamówienia w naszym sklepie Internetowym, a Twoja ściana sprawi, że Twoje wnętrze nabierze świetnego klimatu, w którym będziesz tworzył własną historię.

Lico Classic Lubliniec – Informacje Dodatkowe

Kolorystyka: Wyrazista Czerwień z bardzo niewielkimi ilościami pozostałości po starej zaprawie.

Faktura: Stosunkowo regularna jak na Lico Boczne zwane wozówką

Cechy Dodatkowe: Nadaje pomieszczeniu ciepła i elegancji z uwagi na intensywny odcień.