Promocje

Płytki Lico Classic Toruńskie

84.95 (cena podana za 0.5m2)

Oszczędzasz: 25.00 PLN

Płytki Lico Classic Toruń – to starannie wyselekcjonowane lica wycięte z cegieł z miasta Mikołaja Kopernika. Płytka ceglana wycięta jest z wozówki cegły (Lica Bocznego). Płytka Lico Classic Toruń jest produktem, który fakturą zbliżony jest do cegły Częstochowskiej czy Śląskiej. Cegła Toruńska charakteryzuje się wyrazistym czerwonym kolorem.

Stara Toruńska cegła została pozyskana z rozbiórki hal magazynowych znajdujących się na obrzeżach Torunia. Dzięki rozbiórce ręcznej i starannemu czyszczeniu udało się odzyskać ponad 85% wysokiej jakości cegieł o znikomych pozostałościach starej wapiennej zaprawy.

Nowość w naszej ofercie – Produkt w wersji limitowanej z ograniczonym zapasem magazynowym.

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,9 – 2,5 cm

Długość

24-27 cm

Wysokość

6,5- 7,5 cm

Na 1m² wchodzi

50 płytek z uwzględnieniem fugi 10mm

Lico Classic Toruńskie

Cegła Toruńska za sprawą naszych proekologicznych rozwiązań związanych z odzyskiem cegieł otrzymuje nowe życie w procesie ich cięcia na wyjątkowe płytki z cegły. Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do zastosowania jej na ścianie.

Uwagi:

Cechą charakterystyczną opisywanych płytek jest zróżnicowana faktura, uksycia i wykruszenia. Liczne niedoskonałości powodują, że ściana wygląda autentycznie i świetnie pasuje do surowych wnętrz.

Marzysz o oryginalnej ścianie?!

Nic prostszego, wystarczy, że złożysz zamówienia w naszym sklepie Internetowym, a Twoja ściana sprawi, że Twoje wnętrze nabierze świetnego klimatu, w którym będziesz tworzył własną historię.

Lico Classic Częstochowa – Informacje Dodatkowe

Kolorystyka: Wyrazista Czerwień z bardzo niewielkimi ilościami pozostałości po starej zaprawie.

Faktura: Stosunkowo regularna jak na Lico Boczne zwane wozówką

Cechy Dodatkowe: Nadaje pomieszczeniu ciepła i elegancji z uwagi na intensywny odcień.