Nowość
Promocje

Płytki Lico Gotyckie Kalety

57.45 (cena podana za 0.5m2)

Oszczędzasz: 12.00 PLN

Płytki Lico Gotyckie Kalety to nasza odmiana jednego z najczęściej wybieranych produktów, przeznaczony do zastosowań elewacyjnych. Płytka gotycka stanowi wewnętrzną część lica starej stuletniej cegły. Odkryta faktura cegły dodatkowo poddawana jest procesowi sodowania dzięki czemu ślady po cięciu tarcz są niewidoczne. Wytwarzamy ten rodzaj płytki z cegły w idealnie równej grubości, dzięki czemu płytka nadaje się również do zastosowań podłogowych na styl Śródziemnomorski.

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w Polsce płytki myjemy metodą wysoko ciśnieniową pozbywając się brudu produkcyjnego. Nie daj się nabrać, nie kupuj brudnych płytek!

 

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,9 cm

Długość

25-27 cm

Wysokość

7,3 cm

Na 1m² wchodzi

44 płytki z uwzględnieniem fugi 10mm

Lico Gotyckie Kalety

Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do zastosowania jej na ścianie.

Płytka charakteryzuje się ciepła miodowo – pomarańczowo – czerwoną barwą, nadając wyraźnego charakteru każdemu wnętrzu. Dodatkową zaletą płytek gotyckich jest fakt, że idealnie nadają się malowania na dowolny kolor  z uwagi na brak zaprawy na ich wierzchniej warstwie oraz wyczyszczeniu metodą sodowania. Dzięki poddawanym zabiegom płytki gotyckie świetnie nadają się do zastosowań zewnętrznych.

Uwagi:

Płytki Gotyckie Kalety mają niewątpliwie najszersze zastosowanie z uwagi na ich stosunkowo równomierną fakturę. Można układać ją na ścianie w oryginalnym, wyrazistym, ceglastym kolorze, bądź malować na dowolny wybrany przez Państwa kolor. Tego rodzaju płytki świetnie prezentują się na większych powierzchniach np. na elewacjach zewnętrznych budynków.

Marzysz o oryginalnej ścianie?!

Nic prostszego, wystarczy, że złożysz zamówienia w naszym sklepie Internetowym, a Twoja ściana sprawi, że Twoje wnętrze nabierze świetnego klimatu, w którym będziesz tworzył własną historię.