Lico Modern Loft

Lico Modern Loft
Lico Modern Loft
Lico Modern Loft
Lico Modern Loft
Lico Modern Loft
Lico Modern Loft
Lico Modern Loft
Produkty z tej samej grupy
Nowość
Promocja
Cena:
129.90 zł 89.90 zł
Wysyłka w:
48 godzin
Waga: 30.00 kg
Opis

Płytki dekoracyjne lico modern loft – to płytka z cegły wytwarzana z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej. Podstawę stanowi górne oraz dolne lico cegły i właśnie z tej części wytwarzane są płytki ceglane Lico Modern Loft.  

Ważnym elementem jest dopasowanie koloru fugi, ponieważ płytka ceglana Lico Modern Loft inaczej wygląda z fugą białą, inaczej z grafitową. 

Nasza sugestia:

Fuga biała przeznaczona do jasnych wnętrz,

Fuga grafitowa przeznaczona do nowoczesnych wnętrz ( podkreśla kontrast między cegłą, a fugą ),

Zdjęcia profilowe ukazują różnice efektów finalnych z uwzględnieniem płytki z cegły Lico Modern Loft. 

Płytki dekoracyjne lico modern loft – to płytka z cegły wytwarzana z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej. Podstawę stanowi górne oraz dolne lico cegły i właśnie z tej części wytwarzane są płytki ceglane Lico Modern Loft. Jej ogromną zaletą jest bardzo minimalne ryzyko pęknięć w transporcie z uwagi na bardzo mocny wypał starej cegły, z której płytka ceglana jest produkowana. Sposób produkcji płytki dekoracyjnej Lico Modern Loft jest bardzo zbliżony jak w przypadku płytki z cegły Lico Classic. Pierwszym etapem produkcji jest odcięcie wierzchnich warstw czyli lic cegły. Kolejnym krokiem jest staranne czyszczenie płytek ceglanych metodą wysokociśnieniową. Suche płytki ceglane pakowane są w ekologiczne opakowania i układane na europalety. Gotowe, starannie zabezpieczone cegły dekoracyjne nadają się do wysyłki, by mogły cieszyć naszych klientów swym pięknem na ścianie.

Uwagi:

Płytki ceglane lico modern loft charakteryzują się nowoczesnym designem dzięki dociętym na prosto górnym i dolnym krawędziom. To rozwiązanie pomaga w fugowaniu płytek ceglanych. Faktura cegły jest bardziej regularna niż w przypadku lica klasycznego. Cechą charakterystyczną jest większa ilość pozostałości po zaprawie dzięki czemu Twoja ściana z cegły wygląda jeszcze bardziej autentycznie. Idealnie nadają się do wykorzystania w projektach wielkopowierzchniowych np. na elewacjach zewnętrznych budynków.

 

Parametry produktu:

Grubość 1,8 - 2,2 cm, 

Długość 25 - 27 cm,

Wysokość 7,5 cm.

Płytki z cegły jakie wytwarza nasza firma pochodzą z rozbiórek budynków. 
Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam realizować zlecenia niezwykle szybko, dzięki czemu najbardziej wymagające komercyjne projekty uwzględniające płytki z cegły rozbiórkowej nie sprawiają nam żadnego kłopotu. 

Cegła rozbiórkowa jaką pozyskujemy jest niezwykle dobrej jakości. Nie pozyskujemy cegły z rozbiórek z Przemysłowego Śląska ponieważ zdaniem klientów sprawia wrażenie brudnej, a także nie tniemy cegieł z budynków gospodarczych, które przesiąknięte są nieprzyjemnym zapachem. 

Postaw na jakość! Postaw na cegłę na ścianę!

Nie czekaj zamów już teraz.

 

 

Dane techniczne
Długość:
25/26 cm
Wysokość:
7/8 cm
Grubość:
1,8 – 2,2 cm
Na 1m² wchodzi:
44 płytek
Waga 1m²:
ok. 30 kg
Moje konto
Kontakt tel. 692 469 820
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, wykorzystać do niezbędnych docinek w trakcie prac montażowych, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
  7. Firma świadczy usługi montażu płytek ceglanych na terenie Polski, wybranych krajów UE oraz Norwegii.
  8. Ceglana Fantazja prowadzi działalność zwolnioną z podatku VAT z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT.

© 2019 Ceglana Fantazja NIP: 5771961131 / REGON: 369897323