Płytki Lico Modern Loft Lubliniec

64.95 (cena podana za 0.5m2)

Płytki Lico Modern Loft Lubliniec – to lica z cegły wytwarzane z tak zwanej podstawy cegły . Podstawę stanowi górne oraz dolne lico cegły i właśnie z tej części wytwarzane są płytki Lico Modern Loft. Jej ogromną zaletą jest bardzo minimalne ryzyko pęknięć w transporcie z uwagi na bardzo mocny wypał cegły, z której płytka ceglana jest produkowana.

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do zastosowania jej na ścianie

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,8 – 2,2 cm

Długość

25-27 cm

Wysokość

7,5 cm

Na 1m² wchodzi

44 płytki z uwzględnieniem fugi 10mm

Lico Modern Loft Lubliniec

Sposób produkcji płytki Lico Modern Loft jest bardzo zbliżony jak w przypadku płytki Lico Classic. Pierwszym etapem produkcji jest odcięcie wierzchnich warstw, czyli lic cegły. Kolejnym krokiem jest staranne czyszczenie płytek metodą wysokociśnieniową. W następnym kroku płytki pakowane są w ekologiczne opakowania i układane na europalety. Gotowe, starannie zabezpieczone cegły dekoracyjne nadają się do wysyłki, by mogły cieszyć naszych klientów swym pięknem na ścianie.:

Płytki Lico Modern Loft Lubliniec charakteryzują się nowoczesnym designem dzięki dociętym na prosto górnym i dolnym krawędziom. To rozwiązanie pomaga w fugowaniu płytek ceglanych. Faktura cegły jest nowocześniejsza niż w przypadku lica klasycznego. Cechą charakterystyczną jest większa ilość pozostałości po zaprawie, dzięki czemu Twoja ściana wygląda jeszcze bardziej autentycznie. Idealnie nadają się do wykorzystania w projektach wielkopowierzchniowych np. na elewacjach zewnętrznych budynków. Cechą charakterystyczną cegiełek Modern Loft Lubliniec jest wyrazista czerwona kolorystyka, która ociepli wnętrze.