Nowość

Płytki z cegły – Lico Modern Loft Silesia

64.95 (cena podana za 0.5m2)

Oszczędzasz: 20.00 PLN

Płytki dekoracyjne Lico Modern Loft Częstochowa – to płytka z cegły wytwarzana z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej.

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w Polsce płytki myjemy metodą wysoko ciśnieniową pozbywając się brudu produkcyjnego. Nie daj się nabrać, nie kupuj brudnych płytek!

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

od 48H do 7 dni roboczych w zależności od dostępności

Grubość

1,8–2,2 cm

Długość

25-27

Wysokość

7,3 cm

Na 1 m2 wchodzi

44 płytki z uwzględnieniem fugi 10mm

Produkt Lico Modern Loft Silesia

Płytki ceglane Lico Modern Loft Silesia – to płytki z cegły wytwarzane z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej. Podstawę stanowi górne oraz dolne lico cegły i to  właśnie z tej części wytwarzane są płytki ceglane Lico Modern Loft. Ogromną zaletą tego rodzaju cegły rozbiórkowej   jest  minimalne ryzyko pęknięć w przewozie z bardzo mocnego wypału starej cegły, z której płytka ceglana jest produkowana.

To czym nasza manufaktura wyróżnia się wśród konkurencji  to etap w którym nasze płytki ceglane poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zanieczyszczeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do bezpośredniego zastosowania na ścianie.

Stara cegła

Sposób wytworzenia płytki dekoracyjnej Lico Modern Loft jest bardzo podobny jak w przypadku płytki z cegły Lico Classic. Pierwszą czynnością w  produkcji jest odcięcie wierzchnich warstw, czyli lic cegły. Kolejnym krokiem jest staranne czyszczenie cegły ciętej metodą wysokociśnieniową. W następnym kroku płytki ceglane pakowane są w skrzyneczki bądź ekologiczne opakowania tekturowe i układane na europalety. Gotowe, starannie zabezpieczone płytki ceglane nadają się do wysyłki, by mogły cieszyć naszych klientów swym pięknem na ścianie.

Uwagi:

Płytki z cegły lico modern loft charakteryzują się nowoczesnym designem dzięki dociętym na prosto górnym i dolnym krawędziom. To rozwiązanie pomaga w fugowaniu cegiełek dekoracyjnych. Faktura tego rodzaju cegły rozbiórkowej jest nieco bardziej nowoczesna niż w przypadku lica klasycznego. Cechą charakterystyczną jest większa ilość pozostałości po zaprawie, dzięki czemu Twoja ściana z cegły wygląda jeszcze bardziej naturalnie i niepowtarzalnie. Perfekcyjnie nadają się do wykorzystania w  wielkopowierzchniowych projektach np. na elewacjach zewnętrznych budynków. Cechą charakterystyczną cegiełek dekoracyjnych Modern Loft Silesia jest różnorodna barwa od beżu po bordo z śladowymi ilościami pozostałościami po zaprawie. Wszystkie te elementy sprawią, że Twoja ceglana ściana będzie wyglądała ponadczasowo, industrialnie oraz nieszablonowo.

Marzysz o oryginalnej ścianie z cegły?!

Nic prostszego, wystarczy, że złożysz zamówienia w naszym sklepie online, a Twoja ściana z cegły sprawi, że Twoje wnętrze nabierze świetnego klimatu, w którym będziesz tworzył własną historię.