Płytki z Cegły – Lico Modern Loft Toruńskie

59.45 (cena podana za 0.5m2)

Płytki dekoracyjne Lico Modern Loft Toruń – to płytka z cegły wytwarzana z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej.

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w Polsce płytki myjemy metodą wysoko ciśnieniową pozbywając się brudu produkcyjnego. Nie daj się nabrać, nie kupuj brudnych płytek!

 

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,8 – 2,2 cm

Długość

25-27 cm

Wysokość

7,5 cm

Na 1m² wchodzi

44 płytki z uwzględnieniem fugi 10mm

Produkt Lico Modern Loft Toruńskie

Płytki dekoracyjne Lico Modern Loft Toruń – to płytka z cegły wytwarzana z tak zwanej podstawy starej cegły rozbiórkowej. Podstawę stanowi górne oraz dolne lico cegły i właśnie z tej części wytwarzane są płytki ceglane Lico Modern Loft.

Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już cegła dekoracyjna nadaje się do zastosowania jej na ścianie.

Stara cegła

Sposób produkcji płytki dekoracyjnej Lico Modern Loft jest bardzo zbliżony jak w przypadku płytki z cegły Lico Classic. Pierwszym etapem produkcji jest odcięcie wierzchnich warstw, czyli lic cegły. Kolejnym krokiem jest staranne czyszczenie płytek ceglanych metodą wysokociśnieniową. W następnym kroku płytki ceglane pakowane są w ekologiczne opakowania i układane na europalety. Gotowe, starannie zabezpieczone cegły dekoracyjne nadają się do wysyłki, by mogły cieszyć naszych klientów swym pięknem na ścianie.

Uwagi:

Płytki ceglane Lico Modern Loft Toruń charakteryzują się nowoczesnym designem dzięki dociętym na prosto górnym i dolnym krawędziom. To rozwiązanie pomaga w fugowaniu płytek ceglanych. Faktura cegły jest bardziej nowoczesna niż w przypadku lica klasycznego. Cechą charakterystyczną jest brak pozostałości po zaprawie. Idealnie nadają się do wykorzystania w projektach wielkopowierzchniowych np. na elewacjach zewnętrznych budynków. Cechą charakterystyczną cegiełek dekoracyjnych Modern Loft Toruń jest wyrazista czerwona kolorystyka, która ociepli wnętrze.

Marzysz o oryginalnej ścianie z cegły?!

Nic prostszego, wystarczy, że złożysz zamówienia w naszym sklepie Internetowym, a Twoja ściana z cegły sprawi, że Twoje wnętrze nabierze świetnego klimatu, w którym będziesz tworzył własną historię.