Lico Stara Cegła

Lico Stara Cegła
Lico Stara Cegła
Lico Stara Cegła
Promocja
Cena:
99.90 zł 79.90 zł
Waga: 30.00 kg
Opis

Płytki dekoracyjne – Lico – Stara Cegła to nasz najnowszy produkt będący najczęściej uzupełnieniem płytek Lico Classic w trakcie prac montażowych przez co powstaje efekt bardzo autentycznej starej ściany. Jest to coraz częściej wybierana przez naszych klientów kompozycja ułożenia cegły na ścianie.  Dzięki zastosowaniu płytek charakteryzujących się różnym wymiarem od 5 do 24 cm Państwa ściana z cegły wygląda jeszcze bardziej autentycznie i staro.

Wybierając płytki – Lico Stara Cegła ograniczasz ilość docinanych płytek w trakcie prac montażowych, dzięki czemu skraca się czas montażu.

Uwagi: Cechą charakterystyczną opisywanej płytki z cegły jest nieregularna faktura, która idealnie odzwierciedla efekt starego muru. Idealnie nadaje się do wnętrz rustykalnych, industrialnych i loftowych. Wymiar płytki zaczyna się od 5 cm do 24.

Płytki pakowane są w opakowania tekturowe po 0,5 m2.

Podana jest cena za 1m2

 

 

 

Dane techniczne
Długość:
5-24 cm
Wysokość:
6,5/7 cm
Grubość:
1,8 - 2,2 cm
Waga 1m²:
ok. 30 kg
Moje konto
Kontakt tel. 692 469 820
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, wykorzystać do niezbędnych docinek w trakcie prac montażowych, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
  7. Firma świadczy usługi montażu płytek ceglanych na terenie Polski, wybranych krajów UE oraz Norwegii.
  8. Ceglana Fantazja prowadzi działalność zwolnioną z podatku VAT z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT.

© 2020 Ceglana Fantazja NIP: 5771961131 / REGON: 369897323