Płytki Lico Stara Cegła

39.95 (cena podana za 0.5m2)

Lico Stara Cegła to nasz najnowszy produkt będący najczęściej uzupełnieniem płytek Lico Classic, w trakcie prac montażowych, przez co powstaje efekt bardzo autentycznej starej ściany. Jest to coraz częściej wybierana przez naszych klientów kompozycja ułożenia cegły.  Dzięki zastosowaniu płytek charakteryzujących się różnym wymiarem od 4 do 18 cm Państwa ściana wygląda jeszcze bardziej autentycznie i staro.

Uwaga: Jako jedyna manufaktura w Polsce płytki myjemy metodą wysoko ciśnieniową pozbywając się brudu produkcyjnego. Nie daj się nabrać, nie kupuj brudnych płytek!

 

0.5 m2

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga15 kg
Wysyłka w

48h

Grubość

1,8 – 2,2 cm

Długość

4-18 cm

Wysokość

7,5 cm

Na 1m² wchodzi

100 płytek

Lico Stara Cegła

Wybierając płytki – Lico Stara Cegła ograniczasz ilość docinanych płytek w trakcie prac montażowych, dzięki czemu skraca się czas montażu.

Jako jedyna manufaktura w kraju wyprodukowane płytki poddajemy starannemu czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem wodnym tak, aby całkowicie pozbawić cegły pyłu poprodukcyjnego oraz innych zabrudzeń. Oczyszczona już stara cegła nadaje się do zastosowania jej na ścianie.

Uwagi:

Cechą charakterystyczną opisywanej płytek jest nieregularna faktura, która idealnie odzwierciedla efekt starego muru. Idealnie nadaje się do wnętrz rustykalnych, industrialnych i loftowych. Wymiar płytki zaczyna się od 4 cm do 18.

Płytki Lico Stara Cegła to produkt wycinany z wozówki cegły podobnie jak płytka Lico Klasyczne. Od płytki Lico Klasyczne różni się tylko tym, że w trakcie cięcia płytka pęka na 2 części, przez co powstaje różnorodna długość cegiełek.

Chcąc uzyskać efekt jeszcze starszej ściany przypominającej starą piwniczkę na wino, płytka Lico Stara Cegła łączona jest w proporcji 50 do 50 z płytką Lico Klasyczne.