Płytki Classic

Płytki Classic
Płytki Classic
Płytki Classic
Płytki Classic
Płytki Classic
Promocja
Cena:
89.90 zł 69.90 zł
Wysyłka w:
48 godzin
Waga: 30.00 kg
Opis

Płytki ceglane Classic do malowania – to płytki z cegły, które stanowią wewnętrzną część starej cegły. Cegła dekoracyjna Classic idealnie nadaje się do wnętrz o charakterze nowoczesnym, w którym główną ozdobę stanowi właśnie ona z uwagi na jej piękną wyrazistą barwę. Kolejnym atutem tej płytki z cegły jest to, że idealnie nadaje się do malowania, z uwagi na swoją regularną fakturę.
Tego rodzaju cegły dekoracyjne powstają poprzez odcięcie dwóch lic i są bardzo mocno wypalone. Wyrazisty akcent cegły ożywi pomieszczenie, a Twoja ściana z cegły przykuje uwagę nawet najbardziej wymagających znajomych. Płytki ceglane cięte ze środka cegły idealnie nadają się do projektów wielkopowierzchniowych. Dzięki nam stara cegła nie musi być stara!

Uwagi: Cegła ozdobna Classic do malowania ma niewątpliwie najszersze zastosowanie z uwagi na jej równomierną fakturę. Można układać ją na ścianie w oryginalnym, wyrazistym, ceglastym kolorze, bądź malować na dowolny wybrany przez Państwa kolor. Tego rodzaju płytki ceglane świetnie prezentują się na większych powierzchniach np. na elewacjach zewnętrznych budynków.

Parametry: 

Grubość 1,7 cm,

Długość 25 cm,

Wysokość 7,5 cm,

Zapotrzebowanie na m2 = 44 płytki.

Zastosowanie: Elewacja zewnętrzna, wewnętrzna. Płytki ceglane Classic idealnie nadają się na podłogę z uwagi na jednakową grubość oraz idealnie przycięte krawędzie dzięki czemu możliwy jest prosty montaż.

Cegła to ponadczasowe piękno oraz nieprzemijająca moda!

Dzięki nam Twoja ściana z cegły stanie się wyjątkowa, wystarczy, że zamówisz nasze płytki ceglane w aktualnej promocji!

 

 

Moje konto
Kontakt tel. 505 602 162
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto ( czyli zawierają podatek VAT )
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
© 2018 FABRYKA EKSKLUZYWNEGO DESIGNU DANIEL DĄBROWSKI Przedsiębiorca: DANIEL DĄBROWSKI NIP: 9492217571 , REGON: 367244048