Lico Gotyckie

Lico Gotyckie
Lico Gotyckie
Lico Gotyckie
Lico Gotyckie
Lico Gotyckie
Promocja
Cena:
99.90 zł 69.90 zł
Wysyłka w:
48 godzin
Waga: 30.00 kg
Opis

Płytki Lico Gotyckie to jeden z najczęściej wybieranych produktów, przeznaczony do zastosowań elewacyjnych. Płytka gotycka stanowi wewnętrzną część lica starej stuletniej cegły. Odkryta faktura cegły dodatkowo poddawana jest procesowi sodowania dzięki czemu ślady po cięciu tarcz są niewidoczne. Jako jedyna firma w Polsce wytwarzamy ten rodzaj płytki ceglanej w idealnie równym wymiarze grubościowym, dzięki czemu płytka nadaje się również do zastosowań podłogowych na styl Śródziemnomorski.

Płytka charakteryzuje się żywą pomarańczowo – czerwoną barwą, nadając wyraźnego charakteru w Państwa wnętrzach w stylu Loft. Dodatkową zaletą płytek gotyckich jest fakt, że idealnie nadają się malowania na dowolny kolor  z uwagi na brak zaprawy na ich wierzchniej warstwie oraz wyczyszczeniu metodą sodowania. Dzięki poddawanym zabiegom płytki gotyckie świetnie nadają się do zastosowań zewnętrznych.

Uwagi: Płytki Gotyckie mają niewątpliwie najszersze zastosowanie z uwagi na ich stosunkowo równomierną fakturę. Można układać ją na ścianie w oryginalnym, wyrazistym, ceglastym kolorze, bądź malować na dowolny wybrany przez Państwa kolor. Tego rodzaju płytki ceglane świetnie prezentują się na większych powierzchniach np. na elewacjach zewnętrznych budynków.

Parametry:

Grubość 1,7 cm,
Długość 25 cm,
Wysokość 7,5 cm,
Zapotrzebowanie na m2 = 44 płytki.

Zastosowanie: Elewacja zewnętrzna, wewnętrzna. Płytki ceglane Classic idealnie nadają się na podłogę z uwagi na jednakową grubość oraz idealnie przycięte krawędzie dzięki czemu możliwy jest prosty montaż.
Cegła to ponadczasowe piękno oraz nieprzemijająca moda!
Dzięki nam Twoja ściana z cegły stanie się wyjątkowa, wystarczy, że zamówisz nasze płytki ceglane w aktualnej promocji!
 

 

Moje konto
Kontakt tel. 692 469 820
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
  1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto
  2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
  3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
  4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, wykorzystać do niezbędnych docinek w trakcie prac montażowych, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
  5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
  6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
  7. Firma świadczy usługi montażu płytek ceglanych na terenie Polski, wybranych krajów UE oraz Norwegii.
  8. Ceglana Fantazja prowadzi działalność zwolnioną z podatku VAT z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT.

© 2020 Ceglana Fantazja NIP: 5771961131 / REGON: 369897323