Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Formularz zwrotu/reklamacji
  Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.
   
 2. Odesłanie produktu
  Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.
   
 3. Wysyłka
  Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
  42-300 Myszków ul. Okrzei 43 c
   
 4. Zwrot Towaru odbywa się na koszt klienta. Transport jest wartością dodaną świadczoną przez przewoźnika zewnętrznego, dlatego odbiór czy też koszt dostawy towaru do nas nie leży po naszej stronie.

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.
 

Moje konto
Kontakt tel. 692 469 820
Adres @ - biuro@ceglanafantazja.pl
Zasady ogólne:
 1. Podane w tabeli ceny są cenami brutto
 2. Oferowane produkty są pochodzenia historycznego stąd możliwość pozostałości po zaprawie, przebarwienia, nierówność powierzchni, różnic w wymiarze płytek, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień..
 3. Każdą przesyłkę prosimy sprawdzać w obecności kuriera, bądź naszego kierowcy,
 4. Istnieje możliwość pęknięć do 15 % płytek w trakcie transportu ( pękniętą płytkę z powodzeniem można zamontować na ścianie, wykorzystać do niezbędnych docinek w trakcie prac montażowych, pęknięcie może być wynikiem fizycznych właściwości starej cegły ),
 5. Termin realizacji zlecenia wynosi do 14 dni roboczych w przypadku mniejszych zleceń do 50m2. Czas trwania wykonania zlecenia większego niż 50m2 ustalany jest indywidualnie.
 6. Płytki należy sprawdzać w obecności kuriera w trakcie odbioru towaru, gdyż daje to podstawy do ewentualnego zwrotu towaru.
 7. Firma świadczy usługi montażu płytek ceglanych na terenie Polski, wybranych krajów UE oraz Norwegii.
 8. Ceglana Fantazja prowadzi działalność zwolnioną z podatku VAT z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT.

© 2019 Ceglana Fantazja NIP: 5771961131 / REGON: 369897323