Impregnat Do Retro Cegieł

149.00

szt

Wysyłka od 48h do 7 dni roboczych

Pamiętaj aby zakupić min 10% zapasu płytek na docinki

Waga10.00 kg

Impregnat do Retro Cegieł marki Ceglana Fantazja to najwyższej klasy i jakości impregnat produkowany w Polsce według indywidualnego projektu naszej marki, tak aby nasze płytki ceglane prezentowały się jeszcze piękniej, jednocześnie ciesząc się świetną ochroną, którą zapewniają jego właściwości. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju impregnatu subtelnie podkreślimy kolor cegły rozbiórkowej, nadając jej bardziej estetyczny wygląd, bez efektu nadmiernej szklistości, charakterystycznego dla innych tego typu preparatów.

Produkt ten zapewnia ochronę dla wszystkich porowatych materiałów budowlanych, takich jak beton, terakota czy cegła, nadając im matowe wykończenie, które podkreśla oryginalny kolor powierzchni.

Impregnat do Retro Cegieł jest wodoodporny i odporny na wszelkiego rodzaju oleje oraz inne zabrudzenia. Już jedna aplikacja pozwoli zabezpieczyć Państwa powierzchnie przed zanieczyszczeniami powietrza, tłuszczami, wodą, kwaśnymi deszczami oraz zanieczyszczeniami przemysłowymi.

Dodatkowo, impregnat blokuje wszelkiego rodzaju tłuszcze przed wnikaniem w głąb materiałów, co sprawia, że konserwacja powierzchni staje się niezwykle prosta, a podłoża zachowują swój nowy wygląd przez długi czas.

Produkt nadaje powierzchniom wyrazisty wygląd, podkreślając ich naturalny kolor cegły w zależności od materiału, zachowując przy tym zdolność przepuszczania powietrza i pary wodnej.

Impregnat do Retro Cegieł jest również odporny na promieniowanie UV, co gwarantuje, że nie żółknie z upływem czasu.

Wydajność produktu wynosi około 6 m2 – 7 m2 przy jednej warstwie.

Główne właściwości impregnatu:

  • Ochrona przed wodą, olejami, plamami i brudem
  • Opóźnia starzenie
  • Odporny na zadrapania i ścieranie
  • Nie nadaje sztucznego lakierowanego połysku
  • Wysoka odporność na UV
  • Pozwala podłożu oddychać
  • Może być stosowany na ściany wewnętrzne, elewacje oraz podłogi
  • Nadaje się do użycia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
  • Łatwy i szybki w użyciu

Dzięki Impregnantowi Do Retro Cegieł od Ceglana Fantazja, Państwa powierzchnie będą nie tylko piękniejsze, ale także odpowiednio chronione, co pozwoli cieszyć się ich estetyką przez długi czas.